| Ağırlık | 2,82 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 16 × 16 × 22 cm |
| Gövde | 304 paslanmaz |
| Güç | Elektrik (220V) |
| Su Kapasitesi | 4 Litre |
| Bardak Sayısı | 20 Bardak (7 Oz) |
| Garanti | 2 Yıl (24 Ay) |
4 Litre 20 Bardak Çay Demleme Makinesi
1.500,00 ₺ + KDV
Stokta yok
| Gönderim Bölgesi | 81 ile, köy ve kasaba dahil. |
|
|---|---|---|
| Kargo Şirketi | MNG Kargo | |
| Kargo Ücreti | Kargo Bedava | |
| Kargonun Çıkış Yeri | İstanbul |




