| Ağırlık | 3,9 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 22 × 22 × 37,5 cm |
| Gövde | 304 paslanmaz |
| Güç | Elektrik (220V) |
| Su Kapasitesi | 9 Litre |
| Bardak Sayısı | 45 Bardak (7 Oz) |
| Garanti | 2 Yıl (24 Ay) |
9 Litre 45 Bardak Çay Demleme Makinesi
1.650,00 ₺ + KDV
Stokta yok
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
| Gönderim Bölgesi | 81 ile, köy ve kasaba dahil. |
|
|---|---|---|
| Kargo Şirketi | MNG Kargo | |
| Kargo Ücreti | Kargo Bedava | |
| Kargonun Çıkış Yeri | İstanbul |





Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.