| Boyutlar | 60 × 120 × 205 cm |
|---|---|
| Cam Yüksekliği | 15 cm |
| Garanti | 2 Yıl (24 Ay) |
| Güç | Elektrik (220V), Tüp |
| Tekerlek | 4 adet, 10 cm ve 2’si Frenli |
| Tente | İsteğe Bağlı (Mavi Beyaz, Sarı Beyaz veya Kırmızı Beyaz) |
| Tezgah | Paslanmaz Çelik Parlak Naylonlu |
Ürünler
- Bardakta Mısır Arabaları
- Kazanlar
- Çubukta Patates Arabaları
- Dondurmalı İrmik Helvası Arabaları
- Dondurma Fıçıları/Dolapları/Tezgahları
- Çorba Kazanları Isıtıcıları
- Salep Makineleri
- Pamuk Şeker Arabaları
- Patlamış Mısır Arabaları
- Koçan Mısır Arabaları
- Sosisli Arabaları
- Kahve Arabaları
- Közde Kestane Arabaları
- Waffle Makineleri ve Arabaları
- Krep Arabaları
- Macun Arabaları
- Köfte Arabaları
- Közde Mısır Arabaları
- Çay Makineleri
- Yedek Parçalar
Bardakta Mısır ve Pamuk Şeker Standı – 60×120 – Küçük Tekerlek
35.000,00 ₺ + KDV
Stokta yok
| Gönderim Bölgesi | 81 ile, köy ve kasaba dahil. |
|
|---|---|---|
| Kargo Şirketi | MNG Kargo | |
| Kargo Ücreti | Kargo Bedava | |
| Kargonun Çıkış Yeri | İstanbul |
İlgili ürünler
-

Çubukta Patates, Bardakta Mısır Arabası ve Osmanlı Macunu Arabası
Ürün Kodu: BM40 42.000,00 ₺ + KDV Sepete Ekle -

Bardakta Mısır Arabası – 50×80 – Küçük Tekerlek
Ürün Kodu: BM235 üzerinden 5.00 oy aldı14.600,00 ₺ + KDV Sepete Ekle -

Közde Kestane, Bardak Mısır ve Kocan Mısır Stant Arabası
Ürün Kodu: BM26 35.000,00 ₺ + KDV Sepete Ekle -

Çubukta Patates, Bardakta Mısır ve Pamuk Şeker Stant Arabası – 65×180 – Küçük Tekerlek
Ürün Kodu: BM42 62.500,00 ₺ + KDV Sepete Ekle


