| Boyutlar | 60 × 120 × 205 cm |
|---|---|
| Cam Yüksekliği | 15 cm |
| Garanti | 2 Yıl (24 Ay) |
| Gövde | 0,80 Galvaniz |
| Güç | Elektrik (220V), Tüp |
| Tekerlek | 4 adet, 10 cm ve 2’si Frenli, 4 adet, 42 cm Bisiklet Tekerleği |
| Tente | İsteğe Bağlı (Mavi Beyaz, Sarı Beyaz veya Kırmızı Beyaz) |
| Tezgah | Paslanmaz Çelik Parlak Naylonlu |
Çubukta Waffle ve Çubukta Patates Arabası – 60×120 – Büyük Tekerlek
31.000,00 ₺ + KDV
| Gönderim Bölgesi | 81 ile, köy ve kasaba dahil. |
|
|---|---|---|
| Kargo Şirketi | MNG Kargo | |
| Kargo Ücreti | Kargo Bedava | |
| Kargonun Çıkış Yeri | İstanbul |







